10:15:07
Засідання обласної школи прогресивного педагогічного досвіду з теми "Розробка та впровадження в навчальний процес електронного підручника"

24 березня на базі Білокуракинського професійного аграрного ліцею було проведено засідання обласної школи прогресивного  педагогічного досвіду з теми «Розробка та впровадження в навчальний процес  електронного  підручника «Агротехнологія».

В роботі школи взяли участь методист НМЦ ПТО у Луганській області Лимар Ольга Павлівна , яка і відкрила роботу школи вступним словом.

Керівником школи прогресивного педагогічного досвіду є викладач Білоуракинського професійного аграрного ліцею Газда Дмитро Юрійович , досвід якого схвалено і рекомендовано для впровадження.

Слухачі школи – викладачі спеціальних дисциплін аграрних  професійно-технічних навчальних закладів Луганської області.

Школа передового педагогічного досвіду відпрацювала  модулі :

– ознайомлення із досвідом роботи  викладача  Білокуракинського ліцею;

– навчання викладачів спеціальних дисциплін – слухачів школи;

–розгляд алгоритмів створення педагогічного програмного засобу з предмету «Агротехнологія».

Зі своїм досвідом створення електронних засобів навчального призначення ознайомив слухачів школи викладач Білокуракинського ПАЛ Газда Дмитро.

У рамках майстер – класу, що провів  Дмитро Юрійович   слухачі мали можливість відпрацювати навички комп’ютерної обробки текстових, фото- та відеофайлів та  зробити перші кроки по створенню  власного електронного посібника.

Ознайомив присутніх зі своєю творчою доробкою - педагогічним програмним засобом з предмету «Трактори» і викладач БПАЛ Оселедько Ю.М.

Методичний захід пройшов на високому організаційному рівні.

 

Переглядів: 235 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0