12:55:52
Засідання обласної школи прогресивного педагогічного досвіду викладачів

29 березня на базі Білокуракинського професійного аграрного ліцею відбулося перше засідання  обласної школи  прогресивного  педагогічного досвіду викладачів професійно-технічних навчальних закладів  що готують кадри для агропромислової галузі Луганської області з теми «Створення електронних посібників для підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з предмету «Трактори».

Керівником школи є викладач Білокуракинського професійного ліцею Оселедько Юрій  Миколайович.

Школа передового педагогічного досвіду є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації педагогів навчальних закладів, формою поширення і впровадження передового педагогічного досвіду кращих колег навчального закладу чи області, а також формування і удосконалення його.

В роботі школи взяла участь методист вищої категорії  НМЦ ПТО у Луганській області Лимар Ольга Павлівна, яка і відкрила роботу школи вступним словом.

Привітав гостей і побажав плідної роботи директор ліцею Турчанніков  Олег Олександрович.

Слухачі школи – викладачі спеціальних дисциплін аграрних  професійно-технічних навчальних закладів Луганської області: Біловодського, Марківського, Новоайдарського, Новопсковського, Сватівського професійних  аграрних ліцеїв та професійного ліцею Луганського національного педагогічного університету.

            Школа передового педагогічного досвіду відпрацювала  модулі:

      -    ознайомлення із досвідом роботи  викладача  Білокуракинського ліцею;

  • методика використання електронного посібника з предмету;
  • розгляд алгоритмів створення педагогічного  програмного засобу;
  • навчання викладачів спеціальних дисциплін – слухачів школи.

У рамках майстер – класу, що провів  Юрій Миколайович слухачі мали можливість відпрацювати  навички  обробки текстових, фото, відео файлів та  зробити перші кроки по створенню  власного електронного посібника.

 По закінченню роботи присутні подякували господарів заходу за гостинність, цікаву змістовну роботу та придбаний  корисний досвід з інноваційних методик та побажали творчої наснаги колективу Білокуракинського професійного аграрного ліцею.

       

 

Переглядів: 205 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0