09:18:30
ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ – ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО

Педагогічний колектив Білокуракинського  професійного аграрного ліцею в цей час, в умовах викликів, які   постали перед нашою державою, вважає, що формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави набуває надзвичайно важливого значення.

            Діяльність викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів, бібліотекаря спрямована на виховання патріотизму, національної свідомості і самосвідомості, готовності до захисту Вітчизни, самопожертви в ім’я України; пошани до державних і національних символів, атрибутів, на відродження історичної пам’яті.

        « Захист Вітчизни – обов’язок кожного» - під таким девізом відбулась зустріч випускників ліцею з працівниками Білокуракинсько-Троїцького районного військкомату.   До нас завітали: Кострицький Е.В. – військовий комісар та Іщенко Є.А. – заступник військового комісара, які розповіли про престижність в цей час отримати військову спеціальність та пройти військову службу в Збройних  силах України. Тим більше, що основними професіями в нашому ліцеї є тракторист-машиніст, водій, що є актуальними спеціальностями  для проходження військової служби «Сьогодні тракторист – завтра танкіст» -  ця фраза підкреслює престижність професії, яку готує наш навчальний заклад.

Переглядів: 265 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0