12:21:40
Вручення дипломів 2016 рік

Ось і закінчився 215-2016 навчальний рік у Білокуракинському професійному аграрному ліцеї. Спеціальність «Трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1); Слюясар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; Водій автотранспортних засобів (категорія С)  здобули 42 учні з Білокуракинського, Троїцького, Старобільського районів. 

Святкове вручення дипломів випускникам відбулося 30 червня. Розпочала свято заступник директора з навчально-виробничої роботи Трощуєва Т.В. Вона звернулася до учнів з привітаннями та урочисто вручила дипломи випускникам. Від педагогічного колективу слово мала класній керівник Бриндюк  О.І. вона сказала «Той шлях, який ми пройшли разом не був простим…..тож бажаю вам щасливої дороги, дорогі наші діти на шляху вирішення вашої долі, і тільки від вас залежить яким буде майбутнє. В ліцеї ви не тільки здобули майбутню професію а й провели найкращі роки юності»

Від батьків випускників з найшірішими  побажаннями до свої дітей та педагогів звернулася Кравцова В.Н.   Концертна програма підготовлена музичним керівником  Лобач Христина, не залишила байдужими жодного із присутніх.

Гостями святкової лінійки були випускники групи № 34 далекого 1986 року. Про їхній життєвій шлях був показаний ролик під назвою «30 років по тому». Випускники з задоволення переглянули підготовлений методистом Газдою Ю.Я. фотоальбом «Наші випускники» та педагоги Білокуракинського професійного аграрного ліцею.

На завершення викладачі подарували випускникам юмористичний прощальний вальс, за що отримали шквал оплесків. Флеш-мобом у виконані 3-х поколінь випускників ліцею завершилася святкова лінійка  

Переглядів: 241 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0