10:30:48
Відкритий урок  в групі №21 з предмету «Трактори»

Викладач предмету «Трактори» Пащук Юрій Григорович та майстер  виробничого навчання Могилка Микола Васильович провели  відкритий урок  в групі №21 з предмету «Трактори» на тему: «Технічне обслуговування системи пуску». На цьому заході були присутні  молоді майстри виробничого навчання Головко Є.О. та Роззувайло В.С..

Методична мета уроку: «Підвищення інтересу учнів до вивчення предмету «Трактори». Юрій Григорович і Микола Васильович вдало поєднали традиційні та інноваційні методи навчання, використали сучасні інформаційно – комунікаційні технології:

презентації з тем: «Технічне обслуговування магнето», «Пусковий двигун»;

наочність: макет пускового  двигуна, натуральні зразки вузлів і деталей магнето і механізму передачі пускового двигуна;

дидактичний матеріал.

Викладач разом з майстром виробничого навчання успішно реалізували міжпредметні зв’язки: виробниче навчання, комплексна система технічного обслуговування, фізика, інформатика. Для закріплення знань учнів були використані проблемно-розвиваючі методи, тестовий контроль знань, самостійна робота з підручником, елементи випереджального навчання.

Усе це сприяло забезпеченню високої пізнавальної активності учнів на уроці, зацікавленості до вивчення предмету, диференціації навчання з урахуванням інтелектуального розвитку учнів, а отже підвищенню якості засвоєних знань.

Переглядів: 186 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: