13:34:37
Від дружби у спорті - до миру на Землі

«Від дружби у спорті - до миру на Землі» під таким гаслом за ініціативою голови райдержадміністрації Іванюченко С.І. у спортивному залі ліцею відбувся районний турнір з волейболу, шашок, настільного тенісу серед учнів шкіл Білокуракинського району. На спортивному святі були присутні: головний спеціаліст сектору молоді та спорту Білокуракинської райдержадміністрації Пономаренко Микола Якович,  методист районного відділу освіти Боган Олексій Олексійович, директор ДЮСШ Курочка Віталій Сергійович.

Я не помилилася, дійсно цей турнір став справжнім святом, святом доброзичливості, безконфліктності, взаємодопомоги, святом бадьорості, сміливості, енергії. Команда  Білокуракинського ПАЛ   під керівництвом  викладача фізичної культури Оселедька Юрія Миколайовича  показала гарні результати у  всіх змаганнях, а в грі у волейбол стала переможцем. Працівники їдальні ліцею пригостили всіх учасників турніру запашними млинцями з медом.

Ми хочемо подякувати нашим вболівальникам, членам усіх команд за змістовну спортивну програму, за бадьорість, силу духу, спритність, дотепність. Ми всі добре відпочили, повеселилися, змістовно провели час, знайшли собі нових друзів, а від дружби у спорті до миру на Землі  - один крок.

Переглядів: 237 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0