15:42:25
Участь здобувачів освіти ліцею у створенні «Львівського гаю» поблизу селища Осколонівка, яке постраждало внаслідок пожеж на Луганщині

 

У зв’язку з масштабними пожежами на території нашої області, які виникли 30 вересня та 1 жовтня в природних екосистемах значних втрат і шкоди зазнали ліси Луганщини. Змінити цю непросто ситуацію взялися небайдужі люди. Нещодавно понад 250 волонтерів зі Львівщини, військовослужбовців та громадських активістів з Луганщини взяли участь у створенні «Львівського гаю» поблизу селища Осколонівка, яке постраждало внаслідок масштабних пожеж. До цього заходу долучилися учні Білокуракинського професійного аграрного ліцею - Артур Бондаренко,    Давид Гришин,  Віталій Іванієнко, Іван Білозерцев, Ярослав  Заїка, Станіслав Заїка, Валентин Приходько та Едуард Чумаков. В рамках акції «Схід і захід разом!» трьох гектарах висаджено більше 10 тисяч саджанців дерев хвойних порід. Зі слів  голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, саджанці сосни вирощено на Львівщині у суперсучасному розпліднику зі способом висадки із закритою кореневою системою, тож деревця мають добре вкоренитися на Луганщині.

Це перша масштабна громадська ініціатива, з якої розпочалося відновлення лісів у Луганській області.

В Україні насправді є активні люди з добрими намірами, які не тільки говорять про зникнення лісів чи інші екологічні проблеми, але і самі беруться за їхнє розв’язання. Ще тішить те, що до акції долучається і молодь, наше підростаюче покоління, які також причетні до відновлення лісів та масової посадки дерев. Адже невід’ємною частиною менталітету українця є любов до своєї землі, а яка ж земля без рослин? Дуже втішає ініціативність та ентузіазм саме простих людей, які роблять неймовірні речі і тим самим особливо надихають та підтримують віру у те, що ліси Луганщини мають шанс на відновлення. Завдяки такій акції, яку ініціювали учасники проєкту «Схід і захід разом!» невдовзі зашумить «Львівський гай» на Луганщині. Великий вклад цього заходу і у формуванні життєвої позиції молоді, вихованні любові до рідної землі, саморозвитку та це не аби як мотивує твори добрі справи.

Переглядів: 27 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: