13:37:08
«Сіяти в душах розумне, добре, вічне…»

З 1 лютого в ліцеї проходить місячник морально-етичного виховання  підгаслом «Ти знаєш, що ти Людина…». В нашому навчальному закладі були проведені виховні заходи, мета яких створити емоційний настрій на розвиток дружніх  взаємин, на активну громадянську позицію, привернути увагу учнів до високих моральних якостей, показати, що хороших людей багато, вони є, поруч, серед нас, викликати прагнення поводитися добре, красиво.

В бібліотеці Лавренко Т.Г. підготувала книжкову виставку «Людина – найцінніший скарб», в гуртожитку вихователь Шелудченко Л.О. провела годину спілкування «Святині людської душі: віра, гідність, батьківська любов, подружнє кохання, братерство по крові і духу». Класні керівники провели виховні години  «Моральні цінності в житті людини».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Заєць Н.І. провела загальноліцейну лінійку,де  презентувала розробку «Прихиляйтесь до щирих і добрих людей»,в  якій наголосила, що людина – найцінніший скарб, неповторна особистість, яка живе сьогодні і саме такої більше немає, не було і ніколи не буде.

Голова методкомісії класних керівників Ясиненко В.І. підготувала презентацію «Сіяти в душах розумне, добре , вічне…» та виступила на обласному вебінарі «Морально-етичне виховання учнівської молоді».

 

Добро починається з тебе

 

Не даремно кажуть: «Краса врятує світ !» я б додала: «Краса іі доброта врятує світ.» у далекі часи словом «добрий» оцінювали зовнішність, красу та душу людини. Взагалі людина і починається з добра, а справжня людина за глибокими переконаннями нашого українського народу – це людина добра, мудра, щира, сердечна, світла, яка вміє любити і співчувати, захищати і приголублювати, поважати і пораджувати. Милосердя і доброта… ще з давніх часів благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному поділитися останнім шматком хліба, дати притулок бездомному, захисти скривдженого, старість і нечемність. Саме про таких людей з добрими серцями та душами моя розповідь.

В Білокуракинському професійному аграрному ліцеї Сергій Миколайович Світличний працює електриком лише декілька років, але за цей час завоював прихильність, як серед учнів так і серед трудового колективу. Перш за все своїм професіоналізмом, справжній майстер «золоті руки». Він і електрообладнання в котельні полагодить і ворох пшениці зернометом перекине, і світло в гуртожитку відремонтує, до речі має неабияке почуття гумору, завжди привітливий, доброзичливий.  І саме Сергій Миколайович подав ідею: коштами співробітників придбати і встановити обладнання для перегляду телепередач мешканцями гуртожитку – сам приніс домашній тюнер, а старший майстер Ромашенко Сергій Володимирович супутникову антену і вузол кріплення до неї. І тепер у гуртожитку учні щасливі із задоволенням переглядають телепередачі на 60 каналах нового сучасного  телевізора і висловлюють подяку всім хто брав в цьому участь, вони пишаються такими працівниками ліцею і вчаться творити добро самі примножуючи кількість щасливих людей в нашій країні. Хто людям добра бажає, той і сам має.

Переглядів: 481 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0