11:36:47
Небесна Сотня. На сторожі гідності

Їх назвали Небесною Сотнею – українці, які загинули в Києві на Майдані, вулиця Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю,  за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна  сотня зробивши перший крок журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і волю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не змогли залишити байдужими і учнів  та педагогів нашого ліцею.

В ліцеї пройшов  Тиждень присвячений Героям Небесної Сотні:

Захід з нагоди  вшанування   та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні:

- загальноліцейна лінійка  про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні;

- проведена хвилина мовчання;

 - запалені свічки в пам’ять про загиблих  Героїв.      

В гуртожитку пройшла година роздумів «Пам’яті Небесної Сотні. Герої не  вмирають…» на яку запросили    випускника ліцею Зимогляд Андрія,  учасника АТО, який розповів про те, як  українські воїни захищають  Батьківщину.

Учня групи № 11 під керівництвом класного керівника Ясиненко В.І. підготували та провели вечір-реквієм «Герої не вмирають… просто йдуть». Захід почався виступом заступника директора з НВР Заєць Н.І. Далі звучав Гімн України. Викладач розпочала захід закликом схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний час ХХІ століття. Безніско Валентин, Алхімов Сергій, Колядинцев Михайло читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні, на екрані демонструються слайди з фільму, присвяченого Героям  Майдану.

Під мелодію Гімну Небесної Сотні «Пливе кача» запалюються свічки. Залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної Сотні.

Переглядів: 255 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0