14:56:34
Міжнародний день рідної мови в ліцеї

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. У нашому ліцеї проведення цього свята стало традицією. Організатори заходів – члени мовно-літературного гуртка «Пролісок». Саме вони ініціювали проведення тижня та стали його активними учасниками.

У перший день, 18 лютого, учні випустили бюлетень, присвячений дню Міжнародної мови та закликали учнів хоча б один день не вживати у своїй мові суржик та нецензурну лексику. Також гуртківці презентували мовно-літературний вісник «Наша мова калинова». На другий день у групах пройшли виховні години за темою «Мово моя українська, я для тебе на світі живу».

 День української пісні пройшов по-особливому цікаво. В національних костюмах учні виконували українські пісні, а в гуртожитку після занять звучали звукозаписи українських пісень улюблених виконавців (М. Козловського, Андрія Кузьменка, Святослава Вакарчука, Оксани Білозір).

21 лютого на урочисту лінійку учні підготували літературно-музичну композицію «О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить свою Україну».

А у пятницю на поетичному медозборі всі були слухачами поетичної творчості. Переможцями конкурсу декламаторів стали дівчата 2-го курсу Лещенко Анна та Супрун Софія.

Переглядів: 222 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: