10:04:39
Міжнародний день рідної мови

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. В Білокуракинському  ПАЛ  викладач української мови та літератури Ясиненко В.І. разом з бібліотекарем ліцею Лавренко Т.Г. та здобувачами освіти  підготували і провели свято рідної мови під гаслом «Мово моя українська, я для тебе на світі живу…» Цей захід проведений з метою показати роль і значення української мови, до Батьківщини, почуття гордості за українських поетів, письменників, почуття патріотизму.

В святково прибраній залі  зібралися всі здобувачі освіти, викладачі, майстри в/н  та гості. Ведучі заходу Решетняк Артем (група №11) разом з сестрою Решетняк Лілією (група №25), розповіли про значення мови в житті кожної людини, розкрили милозвучність, багатство і красу рідної, української мови. 

Звучали вірші  та пісні українських поетів у виконанні дівчат (група №35) Лещенко Ганни та Запорожець Яни. Особливо зворушила глядачів пісня у виконанні Запорожець Яни «Краща мова єднання - українська».

Наприкінці заходу ведучий звернувся до всіх присутніх із закликом любити і шанувати  рідну мову, берегти і збагачувати цей найдорожчий скарб!

Переглядів: 139 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: