12:27:27
Краса врятує світ

Україна здавна славиться своїми красунями , їх чарівною вродою, працьовитістю, мудрістю, ввічливістю, любов’ю до рідного краю.

Саме такі дівчата навчаються в Білокуракинському професійному аграрному ліцеї  де наприкінці квітня відбулося свято молодості та краси «Міс ліцею 2016».

Протягом двох годин  чотири претендентки на звання «Міс ліцею 2016», а саме Нехаєнко Анастасія, група № 25, Жидких Анна група № 15, Луб’яна Дарина група № 25, та Івченко Карина Паньківська ЗОШ демонстрували свої таланти та здібності. Дівчат прийшли підтримати батьки, друзі, одногрупники. У конкурсі «Візитка» журі та глядачі мали змогу ближче познайомитися з конкурсантками, вони підготувати презентації та цікаві розповіді про себе. У другому конкурсі «Моє хоббі», юні красуні продемонстрували все на що здатні: тут і акторська майстерність, і спів, і декламування віршів, і малювання, і мистецтво танцю. Остаточно завоювати симпатії глядачів учасницям допоміг конкурс «Дефіле». Жіноча фантазія не мала меж Усі присутні в залі переконалися, що наші дівчата мають неабиякий смак та почуття стилю, одна дівоча сукня була краща за іншу, а учасниці справжні моделі. Родзинкою вечора став конкурс «Вальс». Кожна учасниця неперевершено виконала танець та переконали всіх присутніх, що вони справжні принцеси. Шквал оплесків за виконані танці – найкраща тому оцінка. Останній конкурс мав назву «Достукатися до сердець». Дівчата вибрали різні теми: це  «СПІД та наркоманія», «Моя родина», «Україна  - мій рідний дім». Найбільше глядацьких симпатій та відмінних оцінок  членів журі отримала Жидких Анна зі своєю патріотичною композицією «Ми – проти війни». Вона дійсно достукалася до сердець усіх  присутніх, сльози на їх очах, бурхливі оплески, зворушливі відгуки за її виступ.  Загалом конкурс нагадував яскравий і феєричний калейдоскоп краси і таланту. Усі дівчата показали високий рівень підготовки, розкрили свої таланти, а глядачі отримали багато позитивних  емоцій. Дуже важко було обрати серед красунь переможицю. Всі вони були неперевершені.

Звання  «Міс ліцею 2016» отримала Жидких Анна учениця групи № 15.

Дівчата отримали подарунки від адміністрації ліцею та похвалу  усіх присутніх за приємний відпочинок.

Переглядів: 273 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0