10:31:34
«Козацька наснага» 2019р.

19 квітня 2019 року на базі  Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшов   ІІ етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Луганської області «Козацька наснага»   метою змагань було   забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку людини, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності, зміцнення здоров`я виховання учнівської молоді на традиціях українського народу та збільшення рухової активності учнів.

В змаганнях приймали участь Новопсковський, Марківський, Старобільський, Білокуракинський ,  Новоадарський , Біловодський ліцеї Луганської області та ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ ім.Т.Шевченка» . У програмі змагань були наступні конкурси: «втеча з полоненого з неволі», «підтягування», «підніми козака», «козацька естафета», «метання довбні»,» жим гирі» та «перетягування канату».

    Команда в складі Малахова  А., Лапти Я., Стугарєва М., Радька М., Бармета Д., Нехаєнка Б., Заїки Н.,  Запорожця О., проявили себе як згуртована, дружня, команда.  Учні  нашого ліцею отримали грамоту за ІІІ місце в естафеті «Втеча полоненого з неволі»,  ІІІ місце в змаганнях з гирями, та ІІ місце в особистому заліку з жиму гирі (59 разів) завоював учень 11 групи Лапта Ярослав. В загальнокомандному заліку зайняли V місце поступившись командам в силових конкурсах « перетягування канату», «підніми козака» та «метання довбні»

Переглядів: 249 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: