12:19:15
«Козацька наснага» 2017 р.

З метою формування в учнів високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадського і конституційного обо`язків щодо захисту національних інтересів, суверенітету та незалежності України пройшов П етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Луганської області «Козацька наснага» в Новопсковському професійному аграрному ліцеї.

В змаганнях приймали участь Новопсковський, Марківський, Беловодський, Білокуракинський та Щастинський ліцеї. Цей захід традиційний, спрямований на виховання патріотичного духу та фізичному розвитку учнів. У програмі змагань були наступні конкурси: втеча з полону, підтягування, «підніми козака»,боротьба на пасках, метання довбні, передача пакета та перетягування канату.

Високі результати були отримані в командних змаганнях нашими  юнаками : І місце  козацька естафета та 4-х конкурсах ми зайняли 2-е місце, поступилася наша команда тільки в силових конкурсах – піднімання гирі та боротьби на пасках. Учень  групи № 31 Дяченко Максим в конкурсі метання довбні (гирі 16 кг.) встановив рекорд в змаганнях, метнувши 6 м.20 см.

Команда в складі Дяченко М., Гончарова А.,Гети В.,Головка  В., Скорохода С., Приходько В., Колядинцева М. та командира Писаренка А. проявили себе як згуртована, дружня, налаштована на перемогу команда.

                            І місце       -           Марківський ПАЛ               -           20 балів

                            ІІ місце      -           Новопсковський ПАЛ         -           21 бал

                            ІІІ місце     -           Білокуракинський ПАЛ      -           22 бала

Від усього серця вітаємо переможців ! Вони найкращі !

Переглядів: 324 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0