11:37:22
КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ТРАКТОРИСТІВ

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 20-21 жовтня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва» 

    Конкурсу проводився у 2 тури:

        -теоретичний тур;

        -практичний тур,  що складався з виконання двох завдань.

Теоретичний тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп'ютері (60 питань з трьома варіантами відповіді, з яких одна - вірна).

Максимальна кількість балів за теоретичний тур складала 60 балів.

Практичний тур полягав у перевірці навичок і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН - 3 - 35 і включав наступні завдання:

         1. Регулювання плуга на задану глибину оранки (максимальна

кількість балів - 45).

         2. Управління трактором та оранка земельної ділянки площею 0,10 га (максимальна кількість балів - 135).

Учні - конкурсанти віднеслись до участі у конкурсу відповідально, проявили максимум знань та практичних умінь з професійно-практичної підготовки і завзято боролись за перемогу.

Компетентне журі у складі заступника директора Трощієвої Т.В., старшого майстра Ромашенко С.В., методиста Газди Ю.Я., викладачів спеціальних дісциплін Пащука Ю.Г. та Газди Д.Ю. слідкували за виконанням конкурсних завдань учасниками  конкурсу.

За результатами двох турів та підрахунком набраних балів серед  учасників конкурсу журі обрало призерів, ними стали:

 І місце - учень групи №31 Кравцов Валерій.

 ІІ місце -  КравцовВолодимир.

 ІІІ місце -  Сичов Максим.

Переможці конкурсів професійної майстерності  відзначені грамотами та

призами.

Переглядів: 411 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0