14:42:59
Конкурс фахової майстерності

З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань протягом квітня-травня  2014 року в Білокуракинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності серед учнів з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,«Водій автотранспортних засобів категорії «С»,«Кухар»,«Кондитер».

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур включав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Практичний тур включав перевірку вмінь та навичок які  набули учні на уроках виробничого навчання  та в господарствах під час проходження виробничої практики.

Практичний тур складався з таких завдань:

   - для трактористів-машиністів виконати операції  щоденного технічного обслуговування та налагодження орного агрегату МТЗ-80+ПЛН 3-35 на задану глибину оранки, водіння трактора, практичне виконання вправи «оранка»;

 

- для водія автотранспортних засобів категорії «С» провести щоденне технічне обслуговування автомобіля; перевірити комплектність автомобіля та готовність його до виїзду, усунути виявлені недоліки; виконати вправи практичного водіння автомобіля відповідно маршрутної карти;

- для кухарів приготувати вареники з сиром та рибу запечену у шаровому  тісті;

для кондитерів  приготувати тісто дріжджове здобне та вироби з нього

в формі «троянда», «квітка», «плюшка», «шишка весільна», «жайворонок»;

Учні навчальних груп віднеслись до участі у конкурсу відповідально, проявили максимум знань та практичних умінь з професійно-практичної підготовки і завзято боролись за перемогу.

 Компетентне журі у складі директора Турчаннікова О.О., заступника директора з НВР Трощієвої Т.В., старшого майстра Харченко О.О., методиста Газда Ю.Я. слідкували за роботою учасників конкурсу.

За результатами двох турів та підрахунком набраних балів серед  учасників конкурсу жюрі обрало призерів, ними стали:

- серед трактористів машиністів  групи № 31 - І місце учень Биков Руслан;

ІІ місце Головко Євген; ІІІ місце – Яружний Владислав.

- серед трактористів машиністів  групи № 2  - І місце учень Крамарєв Михайло; ІІ місце Капустіна Марина; ІІІ місце – Снагіцький Микола .

- серед водіїв групи № 31  І місце Биков Руслан, ІІ місце Акіменко Олексій ,

ІІІ місце Бондарєв Святослав .

- серед водіїв групи№2  І місце Маслаков Роман, ІІ місце Лапта Дмитро, ІІІ місце Скороход Наталія.

- серед кухарів групи №25  І  місце Головко Тетяна, ІІ місце Вітер Іван, ІІІ місце поділили Камкова Юлія та Зіброва Аліна.

- серед кондитерів групи №35  І  місце Ярова Анна, ІІ місце Дашевська Ірина, ІІІ місце Нечай Артем.

Переможці конкурсів професійної майстерності  відзначені грамотами та грошовими преміями .

Сьогодні ліцей значно розширив коло професій, які можна тут здобути. Ось перелік тих, які юнаки і дівчата можуть одержати на базі 9-ти класів за три роки навчання:

«Тракторист- машиніст сільськогосподарсько­го виробництва (категорії«А, В, С»). Водій вантажних автомобілів( категорія «С»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

«Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу».

 «Кухар. Кондитер».

 На  базі 11 класів з річним терміном навчання:

«Бджоляр. Водій ван­тажних автомобілів ( категорія  «С»)»приймаються юнаки та дівчата, яким на час випуску виповнить­ся 18 років.

«Тракторист-машиніст сільсь­когосподарського виробництва ( категорії «А»)»

«Водій вантажнихавтомобілів ( категорії «С»)»Прий­маються юнаки та дівчата, яким на час випуску виповниться 18 років.

«Конторський службовець (бухгалтерія)». Приймаються юнаки та дівчата.

«Кухар». При­ймаються юнаки та дівчата.

Білокуракинський професійний аграрний ліцей - один кращих в Луганській області. І вагомим доказом цього є його вихованці - призери , перемож­ці олімпіад, спортивних змагань та професійних конкурсів. Навчатися у ньому - цікаво і престижно.

 

 

Переглядів: 481 | Додав: Админ | Теги: Конкур профмайстерності, профмайстерність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0