13:01:23
Кілька кроків до здоров`я

В ліцеї з 17 по 19 вересня 2019 року було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень з метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, виховання почуття патріотизму та можливість молоді більше дізнатися про олімпійські види спорту.

17.09.2019р. пройшов відкритий олімпійський урок на якому викладач фізичного виховання Оселедько Юрій Миколайович розповів про олімпійських чемпіонів України та показав відеоролики про призерів олімпійських ігор, провідних спортсменів та тренерів. Досягнення українських спортсменів за 2018-2019 р.

17.09.2018 р. в ліцеї проведений спортивно-масовий захід «Кілька кроків до здоров’я» Показовий виступ з техніки поштовху гирі серебряного призера Всеукраїнських змагань Лапти Ярослава, проведено командно-індивідуальні змагання з стрибків у довжину з розбігу, метання малого м`яча на дальність, поштовху ядра (юнаки, дівчата), підтягування на перекладині (юнаки) та було проведено міні-турнірів з: волейболу (юнаки, дівчата); міні-футболу (юнаки).

За результатами змагань:

У стрибках в довжину з розбігу серед юнаків найкращий результат в учня Бармета Данила ( 4.60 м), серед дівчат Приварової Діани (3.30м).

І місце з метання малого м`яча на дальність зайняли: серед юнаків Дудецький Володимир (58.0), серед дівчат Приварова Діана (23.0 м).

У метанні ядра кращий результат у юнаків: Чухрай Юрій (9.95м), у дівчат Приварова Діана (5.80м).

Переможець у підтягуванні на перекладині Соболь Валентин (19 разів).

В командних змаганнях з міні-футболу серед юнаків І місце зайняла група № 11, з волейболу кращою виявилась також ця група, перемігши групу №21 за рахунком 2:0.

Також приймали участь в змаганнях з волейболу і команда співробітників ліцею, вона перемогла призера з рахунком 2:0. Показавши достатньо високий рівень майстерності гри.

Переглядів: 179 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: