07:39:54
Ювілейний випускний 2015 року

Далекий червень 1960 року для села Паньківка це знаменна дата – відбувся перший випуск трактористів сільськогосподарського  виробництва. Почалася велика епоха теперішнього Білокуракинського професійного аграрного ліцею, справжньої кузні робітничих кадрів для села.

Минуло 55 років… Це багато чи мало? Для історії це краплинка, а для однієї людини це майже половина життя. А яким були ці роки для ліцею? Напевно кращими….Білокуракинський професійний аграрний ліцей став флагманом професійної освіти Луганщини.

 Який  навчальний заклад може з такою гордістю розповісти про своїх випускників. Серед них Герой соц..праці Філоненко Г.П., Назаренко В.С., та Пащук Г.М. відомі на всю країни орденоносці. Багато вихованців стали керівниками та головними спеціалістами господарств.  Майже кожен механізатор Білокуракинського району – наш випускник. Скільки прекрасних справ на їх рахунку, вони стали справжніми людьми, не розгубили чесності, щирості, вони не зрадили своїй мрії та стали справжніми фахівцями своєї справи. Майстри – плодоовочівники, трактористи-водії,  лаборанти хіміко-бактеріологічного аналізу, конторські службовці, водії-бджолярі – це перелік професій за якими навчалась молодь ліцеї. За роки існування навчальним закладом підготовлено більше 17 тисяч висококваліфікованих робітників.

         Червень 2015 року… І знову випуск в Білокуракинському ПАЛ  55-й по рахунку. 42 випускники отримали дипломи кваліфікованих робітників з професій трактористів-машиністів, слюсарів та  водіїв. Скільки радості спогадів та переживань у випускників. Цього дня вони з нетерпінням чекали але чому їм так не хочеться розлучатися з рідним навчальним закладом, педагогами, майстрами, друзями. А так кортіло швидше закінчити навчання, щоб відчути себе по справжньому дорослими, самостійним, впевненими, незалежними. У цей день в одну мить згадуються всі приємні і нерадісні моменти, але кожна сповнена добром і радістю. Вдивляючи в обличчя наших випускників, не важко помітити, що вони і справді стали зовсім дорослими, але для своїх наставників залишалися назавжди веселими і щасливими, неповторними і різними. Серед них чудові красуні  - дівчинки Олена Рудяшко з с.Павлівки, Валерія Колєснік з Білокуракиного, Юлія Водолазська з с.Тимошиного та Наталія Полковніченко з с.Булавиніка Новопсковського району. Юнаки з різних сел Білокуракинського та Троїцького районів опановували обрану професі, оволодівали культурою виробничого навчання, виявляли активну життєву позицію. Той шлях, що випускники пройшли за період навчання не був простий, але був змістовним та цікавим. Відмінник навчання Дмитро Скороход з с.Паньківки, справжній фахівець тракторист-машиніст Рева Віталій з Білокуракиного, непередбачувани Максим Дорошенко м.Гірське «Золотий голос ліцею» Боровенський Олександр це гордість випуску 2015 року.

         І ось 30 червня, випускна лінійка, яка поділила життя цих юнаків і дівчат на дві частини: юність і доросле життя. Вони отримали дипломи кваліфікованих робітників фахівців сільськогосподарського виробництва. Перший хто їх привітав звісно ж був директор ліцею Турчанніков О.О. Він сказав «Любіть свій край. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддавати людям і державі. Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу». Від усього серця привітали випускників 2015 року їх батьки, педагоги ліцею, та найдорожчі гості святкового закладу ветерани праці Білокуракинського ПАЛ.

         Від адміністрації ліцею були вручені подяки за щоденну батьківську увагу та турботу, за належне виховання своїх дітей батькам кращих учнів.

         Цікавою та насиченою була концертна програма. Своє музичне вітання  подарувала переможниця  «Голосу Білокуракинщини - 2» Лобач Христина, а неперевершене виконання  пісень «Мама» та «Спасибі Вам учителі» Олександром Боровенським не залишив байдужим жодного із присутніх.  Розчулені до сліз батьки, педагоги, учні та гості  надовго запам’ятали це свято.

         Для 35 ветеранів праці Білокуракинського професійного аграрного ліцею святкова програма продовжувалась: був підготовлений та продемонстрований на великому мультимедійному екрані фільм з кадрами історії ліцею, де ветерани побачили себе, своїх вихованців та колег з року заснування ліцею до теперішніх часів. Зі сльозами на очах вони згадували ті важкі, але в той же час цікаві роки становлення навчального закладу, якому ветерани віддали найкращі  свої роки. Їх пригостили смачною польовою кашою, їм співали пісні та читали поздоровлення.

         Роки летять але Білокуракинський  ліцей не старіє. Він залишається молодим та квітучим тому, що його стіни завжди наповнені новими дзвінкими голосами своїх учнів.

         У повсякденному колі колективу ліцею справ ще багато і малих, і великих. Але там, де за справу беруться завзято, завжди є світла перспектива. Є вона і в Білокуракинському ПАЛ, і полягає в тому, що країні завжди потрібні справжні майстри своєї справи які виходять в життя справжніми професіоналами.

Переглядів: 315 | Додав: Админ | Теги: Випуск 2015 рік, випускний 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0