13:46:47
Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування памяті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України  в ліцеї протягом 16.02 по 20.02.2017 р. було проведено цикл заходів,присвячених річниці памяті Героїв Небесної Сотні.

Класні керівники  в групах провели патріотичну годину «Герої не вмирають. Небесній Сотні присвячується». В гуртожитку вихователь Шелудченко Л.О. провела годину пам’яті, на якій хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані , учні запалили свічки в пам'ять про них.

18 лютого 2017 року в бібліотеці Білокуракинського професійного аграрного ліцею відбувся інформаційний час – реквієм «Небесна сотня. Автобіографії.» Хай палають свічки памяті про загиблих героїв «Небесної сотні» у наших серцях а розмірений бій хронометра відчеканює час скорботи, душевного болю і жалю… Тож хвилиною мовчання вшановуємо невмирущу пам'ять про загиблих героїв Небесного Війська.

Ми ще не раз згадаємо цей лютий і ці події, і цей кривавий шлях. І  закарбуємо у серці «Небесну сотню», яка тепер на небесах. Коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його по своєму життю. Патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни повели б державу вперед.

Україна – країна трагедії і краси,де найбільше люблять волю, і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність.

Переглядів: 245 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0