14:32:16
Фахова майстерність

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 4 травня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва»

    Конкурс проводився у ІІ тури:

І - теоретичний;

ІІ - практичний, що складався з виконання двох завдань.

Теоретичний тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп'ютері.

Практичний тур полягав у перевірці навичок і вмінь підготовки до роботи орного агрегату трактора  ЮМЗ-6КМ з начіпним плугом ПЛН-3-35.

Учні - конкурсанти віднеслись до участі у конкурсу відповідально, проявили максимум знань та практичних умінь з професійно-практичної підготовки і завзято боролись за перемогу.

Компетентне журі у складі заступника директора Трощієвої Т.В., старшого майстра Ромашенко С.В., викладачів спеціальних дисциплін Пащука Ю.Г., Оселедька Ю.М. та методиста Газда Ю.Я. які слідкували за виконанням конкурсних завдань учасниками  конкурсу.

За результатами двох турів та підрахунком набраних балів серед  учасників конкурсу журі обрало призерів, ними стали:

 І місце -  Романенко Дмитро.

 ІІ місце -  Мосійчук Дмитро.

 ІІІ місце -  Гнатенко Олександр.

Переможці конкурсів професійної майстерності  відзначені грамотами.

Це останні змагання для учнів випускних курсів нашого ліцею, але незабаром вони покинуть стіни нашого ліцею і продовжать свій життєвий шлях. Деякі з них вступлять до коледжів та вищих навчальних закладів. Більшість випускників підуть працювати за здобутими професіями.

 

На місце  випускників, колектив Білокуракинського професійного аграрного ліцею чекає юнаків та дівчат для навчання у 2017-2018 навчальному році

Переглядів: 203 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0