08:13:45
День Знань в ліцеї 1 вересня 2015 року

Щороку барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом – Днем Знань.

            По всій Україні широко відчиняються двері навчальних закладів. Починається новий 2015-2016 навчальний рік.

 На майданчику перед учбовим корпусом вишикувались учні, викладачі, майстри та гості. Ведучі Нехаєнко Анастасія та Мельничук Ірина оголошують  відкриття святкової лінійки під назвою: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!». Все пронизано патріотизмом: вишиті рушники, елементи символики, прапор України, звучить Гімн Держави.

 Зі словами, що допомогли збагнути життєві істини, переконали у  правильності рішення звернувся до присутніх директор ліцею Турчанніков Олег Олександрович. Зворушливою була його доповідь, всі з цікавістю прослухали про перспективу   нового навчального року, з поздоровленнями та найщирішими побажаннями він звернувся до педагогів, випускників та першокурсників.

 За давнім українським звичаєм дорогих гостей зустрічають хлібом-сіллю. Ось і педагогічний колектив ліцею привітав всіх з початком нового навчального року та подарував запашний український каровай своїм першокурсникам, як найдорожчим, найбажаннішим учням.. До першокурсників звернулася класний керівник групи № 11 Ясиненко Валентина Іванівна.

            Вже традиційно дати перший дзвоник, який сповістив про початок нового 2015-2016 н.р. було надано кращим учням – Луб’яній Дарині та Сороколат Анжеліці.

            Заступник директора з навчально-виховної роботи Заєць Н.І. звернулася до присутніх:  «Шановні присутні. Важкі часи настали для нас, коли йдеться про честь і гідність держави. Але ми – українці. Ми сильна нація і Україна – єдина країна !  Кожет  з нас має любити свій народ, його традиції, культуру. Ми – єдина країна ! Ми прагнемо спокою, миру та блакитного неба над головою».

            Закінчилось свято Знань в ліцеї святковою дискотекою

Переглядів: 292 | Додав: Админ | Теги: 1 вересня 2015 року | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0