08:30:55
День знань в ліцеї

З року в рік      колектив   Білокуракинського  професійного аграрного ліцею   підтримує  добру традицію  -  зустрічати День знань, як велике і радісне  свято.  Для ліцею     2019-2020  навчальний   рік  -    ювілейний.  А саме, 60 років тому розпочалася славна трудова біографія нашого навчального закладу - справжньої кузні робітничих кадрів для сільського господарства Луганщини.

            Наш ліцей – це наша історія.

            Багато  учнів пройшли його коридорами. Закінчивши   ліцей, пішли в доросле самостійне життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників!  Колектив   ліцею   переповнює почуття гордості, що наші учні знайшли своє місце в житті, що вони стали не  тільки справжніми  фахівцями своєї  справи, а  поважними, працьовитими, порядними, добрими людьми. Життя розкидало їх у різні куточки країни, але серцем і думками вони залишилися з рідним ліцеєм.  А коли з’являється вільна хвилина, заїжджають до своїх вихователів, телефонують їм зі словами щирої вдячності.

Шлях, який пройшов ліцей за 60 років,  це – живий літопис наполегливої та натхненної праці викладачів, майстрів, всіх працівників, його життєдайної енергії і великого творчого потенціалу, це і віра в майбутнє аграрної освіти України, і бурхливе сьогодення і, звісно, - історичне минуле.

«На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25.07.1959 р.

№ 1081, рішення Луганського виконкому від 08.08.1959 р, № 567 та наказу Луганського обласного управління трудових резервів від 19.08.1959 року

№ 165, училище механізації сільського господарства № 7 м. Брянка перебазувати до Білокуракинського району на базу Паньківської ремонтно-технічної станції», - так   розпочав  свою   промову  на святковій  лінійці  з  нагоди  початку  нового  навчального    року директор  ліцею     Турчанніков  О. О. Він  сказав, що сніжного листопада 1959 року разом з технікою, матеріальним оснащенням до села Паньківки перебазовують  і контингент учнів – групу юнаків, які навчаються на механізаторів сільського господарства. Серед  17- річних юнаків був і сьогоднішній, шанований нами  гість Назимко Володимир Іванович, уродженець Чернігівської області. Їхав він до Паньківки на навчання на один рік, а залишився на все життя… Одружившись, закінчивши вищий навчальний заклад, розпочав свою  трудову біографію спочатку викладачем фізичної культури, а потім на протязі 30 років працював майстром виробничого навчання. Очолював Володимир Іванович комсомольсько-молодіжний трудовий загін  «Колос» на протязі багатьох років, в склад якого входили як викладачі, так і учні училища.  Випускники Володимира Івановича з вдячністю згадують роки навчання та дякують майстру за принциповість, справедливість, почуття гумору,  душевне тепло та здобуті професійні знання.      У  відповідь   Назимко  В. І звернувся до ліцеїстів        з цікавою,   змістовною   промовою, за що  присутні  нагородили   його щирими  оплесками.       

Заступник  департаменту  агропромислового  розвитку Луганської  адміністрації  Безкоровайна  Любов  Григорівна та  начальник  управління  агропромислового  розвитку  Білокуракинської  райдержадміністрації Верецун   Оксана  Василівна   звернулися   до   учнів та педагогів    ліцею з привітаннями.  Вони      нагородили  колектив  «Подякою» за  значні  успіхи   в   вихованні   учнівської   молоді  та        з  нагоди  початку навчального  року, побажали  всім   успіхів  та  миру.

            Ведучі віддали шану  ветеранам праці   та від імені всіх працівників, учнів    побажали   колишнім   працівникам  ліцею довгих та щасливих років життя, здоров`я, успіхів, небайдужості рідних та оточуючих.

            Від імені випускників 2019-2020 року Заїка Назар звернувся зі словами  подяки   до педагогічного колективу ліцею  за душевну теплоту, яку вони вкладають в їх серця,  за відданість вибраній справі,  професіоналізм та людяність. 

            Найбільше хвилювалися  на  святі  першого  дзвоника ті, хто вперше переступив  поріг нашого ліцею.  Двадцять   трішки  схвильованих  та  сором’язливих юнаків  і п’ять  чарівних  дівчаток  обрали  собі  найнеобхіднішу  професію   та   розпочали новий етап свого життя. Попереду  в них доросле життя та нелегкий шлях до здобуття обраної   спеціальності. Якими б фахівцями вони не стали  та,  закінчивши    ліцей, залишаться завжди чесними, добрими, порядними людьми, як всі  його  випускники.  Від  батьківського комітету   учбового  закладу   Заїка  Людмила  Анатоліївна   привітала  всіх  з  чудовим  святом  та побажала   всім  дружби і взаєморозуміння. Закінчилося  свято  виконанням всіма присутніми пісні   «Лише у нас на Україні».

 Хай щастить  тобі, Білокуракинський  ПАЛ, в прекрасній країні знань !      Миру   тобі, наснаги, щасливої долі та Божого благословення!

Переглядів: 198 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: