14:43:26
День Знань в ліцеї

В нашій незалежній Україні це не просто перший день осені, це справжнє свято для всієї молоді, школярів, учнів ліцеїв, студентів, їхніх батьків, викладачів. Вже 57 раз гостинно відчинив двері для своїх першокурсників Білокуракинський професійний аграрний ліцей. Розпочався День Знань в ліцеї святковою лінійкою. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Турчанніков Олег Олександрович.

«День 1 вересня - урочисте хвилююче свято, з нього починається незвіданий, нелегкий шлях – звернувся до першокурсників Олег Олександрович. Усі  Ви зараз на порозі нового життя цікавого, дорослого, яке потребує від вас зовсім не дитячого підходу до вирішення завдань. Я впевнений в тому, що знання отримані в ліцеї знадобляться в майбутньому, а зусилля викладачів, майстрів в/н, класних керівників не будуть даремними. В ліцеї Ви опануєте обрану професію , оволодієте культурою виробничого навчання, здатністю брати на себе відповідальність. Хтось із Вас стане справжнім майстром своєї справи. Удачі Вам, професійного зростання та успіхів у навчанні».

Слова глибокої вдячності сказав директор своїм співробітникам  за належну підготовку ліцею до нового навчального року. Завдяки їм, учнів чекають зручні, затишні, відремонтовані та оновлені навчальні кабінети, лабораторії, гуртожиток та майстерня. Всім батькам першокурсників, Олег Олександрович подякував за те, що вони довірили саме цьому педагогічному колективу своїх дітей, та від усього серця побажав всім здоров`я, любові, успіхів та головне сонячного та мирного неба.

            Заїка Назар учень групи № 11 сказав: «Сьогодні починається новий навчальний рік в ліцеї для нас, тих – хто вперше переступив поріг цього навчального закладу. Крокуючи в світ нашого майбутнього ми прагнемо до знань, до відкриттів, мріємо про обрану професію. Дозвольте мені від імені всіх першокурсників пообіцяти, що ми виправдаємо  вашу довіру, ваші сподівання, шановні викладачі, друзі. Ми з гідністю будемо називатися – учнями Білокуракинського професійного аграрного ліцею». Від випускників ліцею Головко Володимир, учень групи № 31 привітав всіх присутніх з радісним та хвилюючим святом та побажав першокурсникам стати справжніми професіоналами і щоб здобута в стінах нашого ліцею спеціальність була найголовніша в житті. То ж давайте з цієї хвилини почнемо будувати мости дружби і взаєморозуміння, а ми Вам допоможемо!

 

            У виконанні Жидких  Анни,  Луб`яної Дарини та Лобач Кристини пролунали запальні пісні, які були оцінені дружніми оплесками.

            Право сповістити про початок нового навчального року надали учениці першого курсу Рибалкіній Володимирі.

 

                                               І ось настала та хвилина,

                                               Коли наш перший дзвоник продзвенить

                                               Та нехай дзвенить – веселий, галасливий!

                                               Хай срібний голос чують звідусіль!

                                               Хай рік в ліцеї буде нам щасливий

                                               Для цього ми докладемо зусиль    

                                              

 

 

                                           Щасливої дороги Вам в Країну Знань !

 

            Всі учні ліцею зі своїми класними керівниками та майстрами виробничого навчання розійшлися по своїх учбових кабінетах  для проведення першого  Уроку Знань «Я – громадянин України – європейської держави».

Переглядів: 289 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0