11:23:22
ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

І знову лютий…  Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скринці ви знаходите довгоочікуване зізнання в коханні.

Такими романтичними рядками розпочався літературно-музичний вечір відпочинку, який був підготовлений активом бібліотеки та керівником гуртка художньої самодіяльності Христиною Лобач. Президент гуртожитку Алхімов Сергій поздоровив всіх присутніх з чудовим, романтичним святом – днем святого Валентина, Днем закоханих і щасливих, і сказав: «Саме в ці передсвяткові дні всі ми, не вагаючись, можемо сміливо освідчуватись в коханні. Нерішучі також можуть скористатись допомогою «валентинок», чи іграшки у вигляді сердечка. І нам хочеться, щоб сьогодні прозвучало не одне зізнання в коханні, може, навіть, і привселюдно. Нехай ваша душа завжди буде зігріта чистою любов’ю, теплом і ласкою. Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, оскільки кохання – це не просто почуття, це сенс життя».

Ведуча свята Х. Лобач розповіла всім присутнім про історію свята закоханих та про головне завдання літературно-музичного вечора – обрання найромантичнішої пари.

Вірші про кохання, пісні та танці у виконанні учасників свята не залишили байдужими жодного із присутніх в залі. А шість неперевершених пар, які виконували завдання, змагались  в конкурсах, складали вірші про кохання, були оцінені компетентним журі. За підсумками всіх конкурсів найромантичнішою парою було обрано Тетяну Головко та Андрія Бикова.

Гостями свята закоханих, за доброю традицією, крім учнів ліцею, були і жителі села, учні Паньківської школи, а найбажаніші – випускники ліцею різних років.

Звісно, молодість – найкраща пора для кохання. Хоча, як сказав поет, це почуття притаманне людям різного віку. Тож кохайте, будьте коханими, освідчуйтеся один одному. І не лише 14 лютого, а цілий рік, усе сторіччя. Бо любов надихає нас, дає сили, робить красивими, молодими і щасливими!

Переглядів: 221 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0