09:12:24
День відкритих дверей

13 квітня 2016 року   Білокуракинський професійний аграрний ліцей гостинно відчинив двері випускникам та вчителям Паньківської загальноосвітньої школи .

Захід «Відкриті двері» був проведено з метою допомоги юнакам і дівчатам обрати свій шлях у житті, надати можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовами  вступу та навчання в ліцеї.

Детальна інформація про навчальний заклад була надана під час демонстрації відеофільму, з якого  учні могли дізнатися  про професії,  яким навчає ліцей. Окрім цього, гостям надали можливість зустрітися з педагогами ліцею, оглянути навчальні кабінети,  лабораторії та майстерні, в яких проводиться навчання і підготовка майбутніх кваліфікованих робітників, ознайомитися з  умовами для заняття спортом та дозвіллям ліцеїстів.

Відвідали гості  і   лабораторію де навчаються учні ліцею професії кухар – кондитер.

Тут майстер виробничого навчання Роззувайло Г.М. разом з учнями групи № 25  ознайомили присутніх з технологією кремового оздоблення тортів і тістечок на дитячу класичну тематику та провели  майстер - клас, під час якого майстер та її учні показали,  як напівфабрикати становляться тортами та тістечками. Прямо на очах гостей народжувались чудові візерунки та квіти з солодощів. Гостям було запропоновано спробувати  своїми руками прикрасити вироби. А далі гості разом з господарями ласували смачними та свіжими тістечками.

День відкритих дверей в Білокуракинському  професійному аграрному ліцеї пройшов у доброзичливій дружній атмосфері, залишивши приємні враження як в гостей, так і в господарів заходу.

Переглядів: 253 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0