09:38:20
День української мови та писемності.

Щорічний День української писемності та мови, в ліцеї пройшло цікаво та змістовно. Викладач Бриндюк О.І. підготувала та провела зі здобувачами освіти ліцею літературно-музичне свято під назвою «України диво барвінкове – дзвінка, співуча рідна мова».

Метою заходу було розкрити значення української мови для українського народу; спонукати до бажання відроджувати і вивчати мову; розвивати навички виразного, вдумливого читання віршів, пам'ять, логічне мислення; виховувати усвідомлення великого значення  рідної мови,любов до Батьківщини, естетичний смак, почуття патріотизму, любов і повагу до культурної спадщини наших предків.

Відзначення Дня української писемності та мови, дало змогу здобувачам освіти доторкнутися до джерела духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови її правопис, підвищення власної мовної культури як обов`язку кожного українця.

Переглядів: 142 | Додав: Админ | Теги: День писемності, день української мови, українська писемнісь, писемність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: