13:40:40
День Святого Валентина

У кожного народу, як стверджує одна романтична сага, є два береги. Від одного – людина відпливає, а до іншого неодмінно причалює. На нашій життєвій дорозі зустрічаємо чимало берегів, не менш значних : «Берег надії, юності, кохання». І де б не зупинилася людина їй завжди світитиме, зігріватиме, допомагатиме перебороти незгоди саме берег кохання.

Кохати людину – це велике щастя і відповідальність. Це постійне очікування та жертовність, це безмірне розуміння та бажання принести коханим мить радості. Щасливі ті, які прирівняти готові любов до мудрості, і мудрість до любові.

Отже день Святого Валентина – це день закоханих, свято краси, молодості, чарівності, романтики. В  цей день здійснюються найпотаємніші мрії. Сам 14 лютого в День всіх закоханих в Білокуракинському  професійному аграрному ліцеї пройшов вечір відпочинку під назвою «Перехрестя кохання», який підготували члени гуртка художньої самодіяльності під керівництвом Лобач  Х. У такий день лише розмов про кохання замало, Настя Нехаєнко (гр.35), Настя Вітер (Паньківська ЗОШ), Мельничук Ірина (гр.35) зворушливо прочитали напамя’ть декілька монологів та віршів про любов. Жидких Анна (гр.25), Івченко Карина (Нещеретівська ЗОШ), Новохатська  Дарина (Нещеретівська ЗОШ) зачарували всіх ліричними піснями. Шквал оплесків отримали учасниці танцювального колективу за ритмічний танець. Вся атмосфера свята була пронизана стрілам Амура і тому всім присутнім хотілося сказати один одному найкращі в світі слова. Тому що в цей День Святого Валентина сам Бог велить це зробити. Закінчився вечір відпочинку святковою дискотекою.

Швидко плине час. Століття за століттям. Разом з ним змінюємося і всі ми. А що ж кохання? Можливо, воно вже існує – іноді подумає хтось. І хочеться тоді крикнути : «Ні !» «Н і!» «Ні !» Та ще раз «Ні !»  Любов жива, і ніколи не зникне, поки існує життя. Адже кохання і є життя.

Переглядів: 256 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0