10:33:58
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Овіяне невмирущою славою, омріяне й вистраждане, гартоване у вогні битв на крилах весни лине до нас свято Перемоги.

Чорний смерч війни спопелив 27 млн. життів. У кровопролитній битві з фашизмом Україна втратила кожного шостого свого жителя.

74  роки віддаляє нас від буремних воєнних  днів. А роки  ідуть… ідуть… ідуть. Але не старіє, не зникає  память тих літ. Вона живе у спогадах бійця, в суворому монументі, у памяті нащадків, її надійно оберігає народ, передаючи, як святиню у спадщину поколінь.

         Дорогі  ветерани Другої  світової війни!

Ми учні Білокуракинського ПАЛ низько схиляємо голови перед Вами. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадського обовязку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

В передсвяткові травневі дні від імені адміністрації та учнівського колективу до оселі ветерана війни Осипової Марії Юхимівни завітали представники ліцею, подарувавши квіти та солодощі.

Наше прохання, шановна Маріє  Юхимівно до Вас, живіте якомога довше, допомагайте нам будувати вільну державу, тому що без ваших  порад, без  вашого подвигу, без вашої історії - Україна не відбудеться. Вічна слава переможцям !

         Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі !

Переглядів: 179 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: