13:58:44
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Овіяне невмирущою славою, омріяне й вистраждане, гартоване у вогні битв на крилах весни лине до нас свято Перемоги.

Чорний смерч війни спопелив 27 млн.життів. У кровопролитній битві з фашизмом Україна втратила кожного шостого свого жителя.

71 рік віддаляє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для однієї людини – це майже все життя. А роки  ідуть… ідуть… ідуть. Але не старіє, не зникає  пам’ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця, в суворому монументі, у пам’яті нащадків, її надійно оберігає народ, передаючи, як святиню у спадщину поколінь.

Дорогі  ветерани Другої  світової війни!

Ми учні Білокуракинського ПАЛ низько схиляємо голови перед Вами. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіми своїми справами утвердждати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

В передсвяткові травневі дні від імені адміністрації та учнівського колективу до оселі ветерана війни Осипової Марії Юхимівни завітали представники ліцею подарувавши квіти та солодощі.

Наше прохання шановна Маріє  Юхимівно до Вас, молимо, просимо живіте якомога довше, допомагайте нам будувати вільну державу, тому, що без ваших  порад, без  вашого подвигу, без вашої історії Україна не відбудеться. Вічна слава переможцям !

Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі !

Переглядів: 235 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0