09:51:46
День Білокуракинщини 2016

Учні та педагогічний колектив Білокуракинського професійного аграрного ліцею не залишилися осторонь  одного з найулюбленіших та найяскравіших свят – Дня селища Білокуракине яке відбулося 17.09.2016 року.

Адміністрація ліцею з задоволенням прийняла запрошення для участі в святковій ярмарці, тому, що ліцеїстам є що показати. Учні, які навчаються по професії  «Тракторист-машиніст» з допомогою  майстрів виробничого навчання Вітер В.М., Роззувайло В.В., Курочки Р.С.  на полях учбового господарства виростили гарний врожай пшениці, змолотили її, а дівчата «Кухарі - кондитери» під керівництвом справжньої майстрині своєї справи Роззувайло Г. М. випекли різноманітні смачні та неперевершені в випічці борошняні вироби.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Заєць Н.І., учні групи № 35 Нехаєнко А. та Мельничук І. презентували та пригощали свої вироби на ярмарці та отримали від вдячних гостей багато позитивних відгуків. Один із найкращих виробів під назвою «Корзина достатку» була подарована учнями  дорогому гостю Білокуракинщини заступнику голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Косинському Р.В. 

Переглядів: 261 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0