15:18:25
Заходи з цифрової грамотності в ліцеї

Цифровізація країни несе позитивні зміни в усіх  сферах життя – від освіти та медицини до науки та бізнесу. При цьому є одна фундаментальна річ, без якої успішно цифровізувати країну неможливо. Це – цифрова грамотність населення.

Просто користуватися смартфоном чи ноутбуком і мати доступ до інтернету – ще не означає володіти цифровою грамотністю. Здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та в навчанні, в професійному та особистому розвитку – ось що таке цифрова грамотність.

Саме для того, щоб здобувачі освіти та працівники  Білокуракинського професійного аграрного ліцею мали вільний доступ до знань із цифрової грамотності, в ліцеї заплановано ряд заходів з цифровізації громадян. Так, протягом квітня викладач інформатики Газда Д.Ю. провів ознайомчу лекцію на тему « Цифрова грамотність людей та спільнот», а методист закладу Грицай О.А. – годину спілкування « Інформаційні ресурси як особливий вид економічного ресурсу». Нашим доповідачам вдалося пробудити зацікавленість до цифрових навичок не тільки у здобувачів освіти, а й  у працівників ліцею старшого віку.

Переглядів: 60 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: