08:24:38
Чорнобиль. Роковини трагедії.

У житті  України всього нашого народу є дата, що сповнена гіркого полинового болю.

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди. Тридцять один рік віддаляє український народ , весь світ, від цієї вікової трагедії. Дзвони Чорнобиля не замовкають, вони щодня стукають у двері – спустошеними землями, вибухом захворювань, людськими нещастями.

Немає, мабуть, в Україні місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідував наслідки аварії, комусь рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші просто допомагали і матеріально, і морально. Вони серед нас. Це – наші земляки, сусіди, родичі.

В Білокуракинському професійному аграрному ліцеї вже понад 35 років працює дуже чуйна людина – черговий гуртожитку Шелудченко Борис Анатолійович. В далекому 1986 році він заступив а вахту в боротьбі з «невидимою диявольською силою» в м. Прип’ять. Залишивши в рідному селі дружину та двох маленьких синів, взяв участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи, не шкодуючи власного здоров’я, виконуючи свій громадський обов’язок.

Зустріч учнів з ліквідатором Чорнобильської катастрофи відбулася дуже тепла та зворушлива. Луб’яна Д. та Щоткіна  Н. розповіли присутнім історичні факти далекого квітневого дня 1986 року та побажали Борису Анатолійовичу міцного здоров’я, прихильності долі та різних життєвих перемог.

            Б’ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля. Вони нагадують. Пам’ятайте.

            Хай ніколи не повториться таке лихо.

            Хай земля зацвітає навесні буйством кольорів,

            Хай пнуться до сонця трави

            Хай кожен новий день сповнює наші серця миром, спокоєм, любов’ю.       

Переглядів: 226 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0