Педагогічний колектив Білокуракинського  професійного аграрного ліцею в цей час, в умовах викликів, які   постали перед нашою державою, вважає, що формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави набуває надзвичайно важливого значення.

            Діяльність викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів, бібліотекаря спрямована на виховання патріотизму, національної свідомості і самосвідомості, готовності до захисту Вітчизни, самопожертви в ім’я України; пошани до державних і національних символів, атрибутів, на відродження історичної пам’яті.

        « Захист Вітчизни – обов’язок кожного» - під таким девізом відбулась зустріч випускників ліцею з працівниками Білокуракинськ ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: Админ | Дата: 19.05.2015

З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань протягом квітня-травня  2014 року в Білокуракинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності серед учнів з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,«Водій автотранспортних засобів категорії «С»,«Кухар»,«Кондитер».

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур включав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Практичний тур включав перевірку вмінь та навичок які  набули учні на уроках виробничого навчання  та в господарствах під час проходження виробничої практики.

Практичний тур складався з таких завдань:


		<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 513 | Додав: Админ | Дата: 04.07.2014

Афганська війна 1979-1989 років зламала життя багатьом молодим людям. Незважаючи нінащо, вони чесно виконували свій інтернаціональний обов’язок та залишилися вірними солдатській присязі до кінця.

Свою розробку пам’ятного знаку до 25 річчю виводу військ із Афганістану, учні Білокуракинського професійного аграрного ліцею назвали «Честь і слава Афганцям».

І поки на землі існують гарячі точки, і поки порушується біблійна заповідь «Не вбивай!», ми – не повинні заспокоюватися. Там де пролилася кров, виростає ненависть. Де виростає ненависть – сіється смерть!

Переглядів: 341 | Додав: Админ | Дата: 02.04.2014

Через творчість 
і пошук 
- крок до успіху
Переглядів: 398 | Додав: Админ | Дата: 14.03.2014

Білокуракинський професійний аграрний ліцей    є   державним

 професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.  Ліцей здійснює  підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з  числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення.

... Читати далі »

Переглядів: 360 | Додав: Админ | Дата: 14.03.2014

« 1 2 ... 26 27 28