У понеділок 09.11.2015 р. об 11:00 з нагоди Дня української писемності та мови учні та працівники Білокуракинського професійного аграрного ліцею прийняли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Перевірити свої знання та долучитись до акції мав змогу кожен охочий. Диктант писали в учбових кабінетах та на робочих місцях.

Сьогоднішня акція – це підтвердження того, що наша мова – це велика основа для єдності нашої держави.

Переглядів: 286 | Додав: Админ | Дата: 09.11.2015

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 20-21 жовтня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва» 

    Конкурсу проводився у 2 тури:

        -теоретичний тур;

        -практичний тур,  що складався з виконання двох завдань.

Теоретичний тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонт ... Читати далі »

Переглядів: 473 | Додав: Админ | Дата: 26.10.2015

5 жовтня 2015 року  після закінчення виробничої практик  в групі № 25 з метою підтвердження кваліфікації «Кухар 3 розряду» була проведена поетапна атестація.

Кожен учень групи підготувався до іспиту дуже відповідально. Були приготовлені різні страви, які були відмічені комісією хорошими балами. Найкращі страви були приготовлені учнями Луб’яною Дариною, Щоткіною Надією, Нехаєнко Настею, Зінченко Сергієм. Їхні страви: рулет з філе птиці; качка запечена з яблуками; крильця курячі запечені в соусі; зрази з овочів отримали схвалені відгуки та найвищі оцінки.

Переглядів: 290 | Додав: Админ | Дата: 22.10.2015

В Білокуракинському професійному аграрному ліцеї був проведений тиждень, присвячений Дню  захисника України  (12-16 жовтня 2015 р.).

Яскравим було проведення відкритого виховного заходу, присвяченому Дню захисника України. Зала була святково прибрана:  Державний прапор України, вишиті рушники, квіти, розпочалося з виконання Гімну України. Викладач Ясиненко В.І. розповідала про те, що указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій, і звитяг українського народу в Україні встановлено свято – День захисника України – 14 жовтня 2015 року. Далі вона наголосила на  важливості цього свята  День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати ... Читати далі »

Переглядів: 359 | Додав: Админ | Дата: 16.10.2015

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти.

 Учитель – професія унікальна. Подібної в світі просто немає. І ось напередодні свята в ліцеї відбулося поздоровлення учнів своїм педагогам. А відбулося воно цікаво та змістовно. Ведучі Анастасія Нехаєнко, Ірина Мельничук, Каріна Лебедєва та Сичов Максим під ліричні пісні «Про день учителя»  зустрічали педагогів на ганку ліцею, проводили їх «червоною стежиною слави» та читали найпрекрасніші слова подяки, а інші учні підтримували поздоровлення оплесками та дарували всім квіти. Не дивлячись на досить прохолодну погоду у всіх на душі було тепло та затишно від поздоровлень та побажань:

  &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 363 | Додав: Админ | Дата: 08.10.2015

Учні Білокуракинського ПАЛ взяли активну участь у заходах присвячених 315 річниці утворення Білокуракиного. На святковій ярмарці, присвячений цій даті Нехаєнко Анастасія та Мельничук Ірина із групи  № 25  "Кухар. Кондитер" з задоволенням презентували різноманітні вироби із дрізждового тіста, які вони випікали на уроках виробничого навчання під  керівництвом майстра виробничого навчання Роззувайло Галини Миколаївни. Учениця  першого курсу групи № 15 Водолазська Карина частувала всіх присутніх гостей на святі смачними пиріжками, солодкими калачами та неперевершеними в оздобленні тістечками.

            Директор ліцею  Турчанніков О.О. та заступник директора з НВР Заєць Н.І. і присутні учні ліцею зустрілися з головою в ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: Админ | Дата: 07.10.2015

В  ліцеї з 14 по 18 вересня 2015 року в рамках Дня фізичної культури і спорту з метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, виховання почуття патріотизму та можливість молоді більше дізнатися про олімпійські види спорту та  про найуспішніших спортсменах України.

14.09.2015 р. пройшов відкритий олімпійський урок на якому викладач фізичного виховання Оселедько Юрій Миколайович розповів про олімпійських чемпіонів України та показав відеоролики про призерів олімпійських ігор, провідних спортсменів та тренерів.

15.09.20105 р. в ліцеї проведений  спортивно-масовий захід «Кілька кроків до здоров’я» (показові змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок і підтягування на перекладині).

... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: Админ | Дата: 07.10.2015

Щороку барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом – Днем Знань.

            По всій Україні широко відчиняються двері навчальних закладів. Починається новий 2015-2016 навчальний рік.

 На майданчику перед учбовим корпусом вишикувались учні, викладачі, майстри та гості. Ведучі Нехаєнко Анастасія та Мельничук Ірина оголошують  відкриття святкової лінійки під назвою: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!». Все пронизано патріотизмом: вишиті рушники, елементи символики, прапор України, звучить Гімн Держави.

 Зі словами, що допомогли збагнути життєві істини, переконали у  правильності рішення звернувся до присутніх директор ліцею Турчанніков Олег Олександрович. Зворушливою була його доповідь, всі з цікавістю ... Читати далі »

Переглядів: 321 | Додав: Админ | Дата: 07.10.2015

Далекий червень 1960 року для села Паньківка це знаменна дата – відбувся перший випуск трактористів сільськогосподарського  виробництва. Почалася велика епоха теперішнього Білокуракинського професійного аграрного ліцею, справжньої кузні робітничих кадрів для села.

Минуло 55 років… Це багато чи мало? Для історії це краплинка, а для однієї людини це майже половина життя. А яким були ці роки для ліцею? Напевно кращими….Білокуракинський професійний аграрний ліцей став флагманом професійної освіти Луганщини.

 Який  навчальний заклад може з такою гордістю розповісти про своїх випускників. Серед них Герой соц..праці Філоненко Г.П., Назаренко В.С., та Пащук Г.М. відомі на всю країни орденоносці. Багато вихованців стали керівниками та головними спеціалістами господарств.  Майже кожен механізатор Білокуракинського району – наш випускник. Скільки прекрасних справ на їх рахунку, вони стали справжніми людьми, не розгубили чесності, щи ... Читати далі »

Переглядів: 346 | Додав: Админ | Дата: 08.07.2015

Україна – золота, чарівна сторона. Земля, рястом уквітчана золотом, закосичена, чудова, багата, мальовнича  земля…

            Хіба є на світі щось краще за миле серцю довкілля.? Хіба є щось на світі дорожче за Вітчизну?!

            Український народ відзначає різні дати: історичні, родинні, радісні. Але є й трагічно-сумні… І цей трагічний сум несемо ми у своїх душах уже 29 років… До дня чорнобильських подій актив бібліотеки Білокуракинського професійного аграрного ліцею підготував флеш-моб під назвою «Чорнобильська трагедія – біль України».

Ведуча Щоткіна Надія на початку заходу сказала: «Немає, мабуть, в Україні місця, яке б не було пов’язане з горем Чор ... Читати далі »

Переглядів: 359 | Додав: Админ | Дата: 19.05.2015

« 1 2 ... 25 26 27 28 »