17 лютого 2016 року було проведено Всеукраїнський вебінар педагогічних працівників ПТНЗ сільськогосподарського профілю. У вебінарі взяли участь, поділились досвідом та надбаннями педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів аграрної  галузі.

               

У своїх виступах педагогічні працівники розповіли про роботу з актуальних для всіх професійних аграрних закладів України питань.

ПТНЗ Луганщини були представлені у вебінарі виступами викладачів спеціальних дисциплін Білокуракинського професійного аграрного ліцею Дмитра Газди т ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: Админ | Дата: 19.02.2016

Друга світова  війна… Давно заросли травою окопи. Давно сіють пшеницю на землі, яка горіла  і стогнала. А люди… Людям досі болять завдані війною рани. Пам’ять ! Гірка пам’ять війни ! Вона ніколи не згасне.

         73 роки тому сніжного січня 1943 року Білокуракинщина була звільнена від німецько-фашистських загарбників. 73 роки тому українську землю перестали топтати чоботи окупантів. 73 роки живе в людських серцях пам’ять про тих, хто в далекому 1943 році   став на захист своєї Вітчизни. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу – його битва, його перемога над  фашизмом. Саме в  січневі дні але вже нашого ... Читати далі »

Переглядів: 519 | Додав: Админ | Дата: 27.01.2016

Ось і закінчилося І півріччя  2015/2016 навчального року в Білокуракинському професійному аграрному ліцеї. Кожен його день для учнів та співробітників був незабутній, яскравий, неповторний, з труднощами, проблемами, сподіваннями, з радощами і печалями, щастям і тривогами.

За підсумками  найвищих досягнень в навчанні серед учнів групи № 11

Роззувайло В., група № 15 Бондарєва І., група № 21 Мосійчук Д., група № 25 Заіченко С., група № 31 Заїка І., група № 2 Тарасенко Ю.

Завершенням навчального процесу став Новорічний вечір відпочинку, який відбувся у спортивному залі ліцею. Дід Мороз (Сухоставський А. група № 2), снігуронька (Лобач С.), Новий рік (Мосійчук Д. група № 21), казкові розбійники (Нехаєнко Н. група № 25, Алхімов С. група № 11, Скороход С. група № 11) перетворили  звичайний зал в справжню казку. Вони спів ... Читати далі »

Переглядів: 234 | Додав: Админ | Дата: 06.01.2016

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в Білокуракинському  професійному аграрному ліцеї відбулися патріотичні заходи.

«Пошана і гордість   захисникам України» – під  таким  гаслом відбулася зустріч випускників ліцею з працівниками Білокуракинсько - Троїцького районного військкомату.  Представник  військкомату розповів про престижність в цей час отримати військову професію та пройти військову службу в Збройних Силах України. Він ознайомив випускників із станом реформування  Збройних Сил України, про нові пільги та правила прийому до вищих навчальних військових закладів.

Учні ліцею з захопленням слухали розповідь про нову армію України,   отримали ґрунтовну відповідь на всі питання, які  виникали  у них. Учні з  цікавістю продивилися ряд відеофільмів присвячених  новітній  армії, сучасному озброєнні, яке з’явилося за останній пер ... Читати далі »

Переглядів: 372 | Додав: Админ | Дата: 23.12.2015

Традиційно, в нашому навчальному закладі 9 грудня був проведений загальноліцейний спортивно-масовий захід патріотично-виховного напрямку «Козацький гарт» серед юнаків І-Ш курсу.

Приймали участь команди групи № 11 «Січовики», групи № 21 «Козаки», групи № 31 «Богданівці» та групи № 2 «Отамани».

В програмі змагань проявили свої фізичні  здібності учні в конкурсах «Втеча з полону», «Заволодій список супротивника», «Козацький бій», «Влучний стрілець» та  «Козацька естафета».

Показали свої знання з історії козацтва в конкурсі «Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь, представили свою команду, продемонстрували символіку», стройові прийоми та пісню в конкурсі «Козацькому роду немає пер ... Читати далі »

Переглядів: 259 | Додав: Админ | Дата: 14.12.2015

1 грудня 2015 року в ліцеї була проведена лінійка «Вогонь скорботи в серці навіки» присвячена вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Захід був підготовлений та проведений учнями групи № 25 Нехаєнко Анастасією, Мельничук Іриною, Луб’яною Дариною, Щоткіною Надією разом з класним керівником викладачем історії Трінко Т.І. Під музику «Реквієм» Моцарта учні розповіли про страшні сторінки цієї трагедії.

Учні ліцею та  педагогічні працівники вшанували пам’ять загиблих під час голодомору хвилиною мовчання, а потім в глибокій тиші продивилися відеофільм «Білим по чорному».

Переглядів: 233 | Додав: Админ | Дата: 02.12.2015

З метою піднесення престижу рідної мови та української пісні, їх ролі у  формуванні особистості, згідно плану виховної роботи в Білокуракинському ПАЛ пройшов місячник української мови та писемності. Впродовж листопада місяця було проведено ряд виховних, культурно-просвітницьких заходів спрямованих на розвиток та популяризацію рідної мови, виховання шанобливого ставлення та розуміння сучасної мовної політики, формування у свідомості молоді національно-патріотичних пріоритетів. Заверши ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: Админ | Дата: 01.12.2015

В ліцеї відбулося патріотичне свято «Батьківщина в нас одна, всім потрібна вона» до Дня  Свободи і Революції Гідності, який  розпочався читанням учнем  групи № 11 Головко Володимиром зворушливого вірша, присвяченого пам’яті Небесної сотні. Далі викладач української мови та літератури Ясиненко В.І. розповіла про те, що трагічні події позаминулого року не залишають байдужими нікого в нашій країні, бо кожен усвідомлює за що боролися учасники Євромайдану, за що загинула Небесна сотня та воїни, які захищають нашу свободу та єдність держави. Далі учні групи № 11 Писаренко Андрій та Головко Володимир говорили про велич і красу України, про готовність захищати її кордони. Учні ліцею  переглянули відеофільм, присвячений Дню  Гідності та Свободи.

Переглядів: 236 | Додав: Админ | Дата: 30.11.2015

З   1 листопада 2015 року по 30 листопада 2015 року в ліцеї проводиться місячник присвячений Дню української писемності та мови.

9 листопада відбувся яскравий виховний захід який підготували викладач української мови та літератури Ясиненко В.І. та учні  11 та 25 груп. Спочатку викладач розповіла про етапи становлення української писемності з використанням мультимедійних технологій. Потім юнаки та дівчата у віршованій формі розкрили, як Україна та її культура пережила тяжкі роки гноблення, а зараз святкує своє відродження, показали велич і безмежність українського слова.

Викладач Ясиненко В.І. провела декілька «Уроків української», багатозначність та образність української мови.

У кінці заходу прозвучали у виконанні учениць групи № 25 Мельничук Ірини вірш В.О. Симоненка «Лебеді материнства», та пісні про  Україну,  про чудову українську мову.

... Читати далі »

Переглядів: 267 | Додав: Админ | Дата: 18.11.2015

У понеділок 09.11.2015 р. об 11:00 з нагоди Дня української писемності та мови учні та працівники Білокуракинського професійного аграрного ліцею прийняли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Перевірити свої знання та долучитись до акції мав змогу кожен охочий. Диктант писали в учбових кабінетах та на робочих місцях.

Сьогоднішня акція – це підтвердження того, що наша мова – це велика основа для єдності нашої держави.

Переглядів: 261 | Додав: Админ | Дата: 09.11.2015

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 »