ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2022 РОКУ

Інформацію надано відповідно до чинних нормативних документів і може бути змінено та/або доповнено в залежності від унесення змін до нормативної бази

Інформаційні
матеріали

Нормативна
база

Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139

Загальна
інформація

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість:

  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • пройти пробне тестування з одного або двох навчальних предметів (ознайомитися з тестовими зошитами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час);

  • додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2022, пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів;

  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) у визначений час;

  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

Тестові
завдання

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються УЦОЯО та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО-2022.

Мова
тестів

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Вартість

Вартість пробного ЗНО буде оголошено до 20 грудня 2021 року.

Термін
реєстрації

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022* триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на нашому сайті. За фактом реєстрації для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

* Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

Можлива
кількість
тестувань для
учасників

Кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати один або два предмети для проходження пробного ЗНО.

Особливі умови

Для учасників / учасниць пробного ЗНО, які потребують особливих умов для складання тестування (мають інвалідність тощо), у пунктах тестування можливе створення певної(их) особливої(их) (спеціальної(их)) умови (умов). Докладніше…

Запрошення

Не пізніше 10 березня 2022 року в «Особистих кабінетах учасників пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного тестування (запрошення). 

Графік
проведення

19 березня 2022 року – українська мова, українська мова і література.

26 березня 2022 року – біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця може пройти тест з одного навчального предмета.

Особливості
пробного
ЗНО

Кожний учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного або двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Допуск до
пункту
тестування

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:

  • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу;

  • запрошення для участі в пробному ЗНО-2022.

Отримання
результатів
пробного ЗНО

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

19 – 21 березня 2022 року (українська мова, українська мова і література);

26 – 28 березня 2022 року (біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови та української мови і літератури – 25 березня 2022 року, з інших предметів – 1 квітня 2022 року.

* Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

Правильні
відповіді

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено в такі терміни:

- 22 березня 2022 року (українська мова, українська мова і література);

- 29 березня 2022 року (біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови).

 

 

 

(068) 151-16-43

e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

Працюємо:

ПН-ЧТ 09:00 - 18:00,

ПТ 9:00 - 16:45.

Перерва: 13:00 - 13:45