ГУРТОЖИТОК

Для проживання іногородніх учнів у 1972 році побудовано п’ятиповерховий гуртожиток, який знаходиться на території ліцею.

Організація виховної роботи в гуртожитку базується на самоврядуванні, самообслуговуванні, індивідуальному підході до особистості. Цю функцію здійснює рада гуртожитку, яка включає санітарно-побутовий, навчально-виховний, спортивний і культмасовий сектори. Дирекція ліцею, комендант, вихователь лише надають допомогу в організації самоврядування, контролюють дотримання пропускної системи, правил проживання, порядку санітарно-гігієнічного і естетичного. Учні самостійно керують життям і діяльністю колективу гуртожитку, а спрямовує цю роботу вихователь.

В гуртожитку на першому поверху знаходиться бібліотека, їдальня ліцею, навчальні кабінети та лабораторії, на другому та третьому поверсі обладнана кімната  для підготовки учнів до занять, кімната для відпочинку, кімната для приготування їжі. Учні згідно графіків чергують по кухні та кімнатах. Один раз на тиждень проводять санітарний день.

Органом самоврядування в гуртожитку є Рада гуртожитку, під керівництвом вихователя. Учні, які проживають в гуртожитку є активними учасниками гуртків художньої самодіяльності, учасниками обласних конкурсів.

Для забезпечення належної дисципліни в гуртожитку існує чітка пропускна система для підтримки порядку. Обличчям гуртожитку є фойє. Естетично оформлено стенди з державною символікою, інформаційні стенди. Місцями в гуртожитку забезпечуються всі бажаючі учні.

Для підтримання порядку та дисципліни в гуртожитку організовано чергування майстрів  виробничого навчання. Питання про виховну роботу, санітарний стан розглядається на педагогічних радах та нарадах при директорові.

Педагогічним колективом ліцею проводиться велика турбота щодо організації дозвілля учнів, що проживає в гуртожитку, організовані гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції, тематичні вечори та  дискотеки.